Fiber Markets Güvenilir mi

Fiber Markets Güvenilir mi? Nasıl Üye Olunur Yorumları

Fiber Markets güvenilir mi; anlık değer değişimlerinden anında istifade etmek ve net kar yakalamak isteyen kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Sistemde olumlu boyut olduğu gibi kullanıcıların memnun olmadığı bazı detaylar da mevcuttur. Avantajları ve dezavantajları göz önünde bulundurarak sürece ilişkin yorumlarınızı yapmanız gerekmektedir. Bu aracı kurum Financial Comission tarafından denetimden geçirilmiştir. Ayrıca aracı kurumun sunmuş olduğu firma bilgileri No. 1145 KO Podgorica 1, Cadastral lot 1330/20, bina No.2 Podgorica Montenegro adresine kayıtlıdır.

Fiber Markets Nasıl Üye Olunur?

Fiber Markets Güvenilir mi, yorumları hesap açma adımının oldukça pratik olduğunu yansıtmaktadır. Hesap açma adımlarında kişilerin sadece kendi kimlik ve adres bilgilerini kullanması talep edilmektedir. Farklı kişilerin bilgileri üzerinden işlem akışının tamamlanması mümkün olmayacaktır. Kişisel bilgilerin üyelik aşamasında verilmesinin sonrasında ilerleyen adımlarda belgeler ile doğrulanması da kullanıcılardan talep edilebilmektedir.

  • ECN sisteminde piyasa değer değişimlerini yakından takip ederken işlem akışında sorunsuz bir alım satım profili oluşturabilirsiniz. Özellikle seri bir işlem akışına sahip olmak isteyen kişiler için verimli bir hesap türü olacaktır.
  • Fixed hesap türünde ise spread oranının belirli bir seviyede sabitlendiği görülmektedir. Bu şekilde piyasada meydana gelen değişimlerden sizin yatırımlarınızın olumsuz yönde etkilenmesinin de önüne geçilmektedir.
  • İslami hesap olarak da bilinen swap free hesap türünden de istifade edebilirsiniz. Bu şekilde faiz oranını aradan çıkartarak sadece alım satım yani ticaret üzerinden kazanım elde etmenize olanak verilmektedir.

Üyelik açma adımlarında olduğu gibi üyeliğin sonlandırılması konusunda da aracı kurumun sunmuş olduğu kurallara uygun hareket etmelisiniz. Hesabınızı kullanmak istemediğiniz dönemlerde farklı bir kişiye aktarılması gibi bir durum söz konusu değildir. Fiber Markets güvenilir mi; sitede hesabın kapatılmasının hemen sonrasında hesaba bağlı olan tüm bilgiler sistemden kalıcı olarak imha edilecektir. Bu konuda yapılan kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman temel manada kişisel bilgilerin korunmasına ilişkin bir sorun meydana gelmediği görülmektedir.

Fiber Markets Yorumları

Fiber Markets güvenilir mi; sistemde genel güvenliğe ilişkin aksaklık yaşanmaması adına gerekli önlemler alınmış olsa da sitede hız ile alakalı bazı sorunların yaşandığı görülmektedir. Hem mobile sistemde hem de masaüstü versiyonda alım satım adımlarına dair işlem hızında bazı aksaklıkların meydana geldiği görülmektedir. Sistemde alım satım adımlarında talebiniz oluşturmanızın sonrasında bu talebin hayta geçmesine ilişkin aksaklık yaşandığı iddia edilmektedir. Bu durum piyasada meydana gelen değişimler üzerinden kar elde edilmesini de zorlaştırmaktadır.

Yatırımcıların şikayet ettiği bir diğer nokta ise kişilerin almış oldukları yatırım tavsiyeleri üzerinden kazanım elde etmekte zorluk çekmeleridir. Yatırım uzmanlarının verdiği bilgilerin ve tahmin analizlerinin yanılma payını da içerisinde bulundurduğunu belirtmek gerekmektedir. Bu aşamada yatırımcıların her zaman bir risk faktörünün mevcut olduğunu bilmesi gerekir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir