Gann Markets Güvenilir mi

Gann Markets Güvenilir mi? Nasıl Üye Olunur Yorumları

Gann Markets güvenilir mi; lisanslı şekilde hizmet veren forex aracı kurumları arasında yer almaktadır. Firmanın kayıtlı olduğu adres Svetlane Kane Radevic 5, floor4 81000 Podgorica, Montenegro olarak belirtilmiştir. Kullanım ara yüzü konusunda açık ve anlaşılır bir sisteme sahip olması genel olarak sürece ilişkin olumlu yorum alan detaylar arasındadır.

Gann Markets Nasıl Üye Olunur?

Gann Markets yorumları; üyelik adımlarını tamamlamadan önce aracı kurumun kullanım kuralları konusunda detaylı şekilde inceleme yapmanız gerekmektedir. Üyelik adımlarını tamamlama aşamasında aksaklık meydana gelmemesi için bu işletim kurallarını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan etmelisiniz. İlerleyen yatırım adımlarında kabul etmiş olduğunuz genel kurallara ilişkin bir ihlal söz konusu olursa, bu ihlalin hesabınızın kapatılması ile sonuçlanmasına neden olabileceğini bilmelisiniz.

  • Siteye kayıt adımlarını tamamlarken sadece kendi kimlik bilgilerinizi kullanmanız gerekmektedir. Hatta bazı adımlarda vermiş olduğunuz bilgilerin belgeler ile onaylanması da söz konusu olabilmektedir.
  • Adınız soyadınız, iletişim numaraları, açık adresiniz, hesabınıza erişim sağlarken kullanmanız gereken kullanıcı adı ve şifre bilgileri konusunda belirleme yapmanız talep edilmektedir.
  • Sistemde demo hesap açılmasına da olanak verilmektedir. Demo hesap açma hakkının verilmesi sitede tecrübe sahibi olmayan kişilerin genel olarak işlem akışında tecrübe kazanmasını sağlamaktadır. Demo hesap türünde nakit gerçek kazanım elde etmeniz mümkün olmayacaktır.

Hesap açma adımlarının sonrasında hesabın size sunmuş olduğu avantajlara da bağlı kalarak alım satım adımlarını tamamlayabilirsiniz.

Sistemde ECN hesap türü profesyonel yatırımcılar için büyük oranda katkı sunmaktadır. Bu hesabın yanı sıra standart hesap türünden de istifade edebilirsiniz. standart hesap türü kapsamında 1:400 oranında kaldıraç hakkı elde etmenize olanak verilmektedir. Kaldıraç sistemi sayesinde piyasada sahip olduğunuz etki kapasitesini artırabilirsiniz. Kazanımı artırabildiği gibi alacağınız riski de büyük oranda artırdığını bilmeniz gerekir. Standart hesap kapsamında en düşük yatırım limiti 100 Dolar olarak belirlenmiştir. Gann Markets güvenilir mi; sistemde yatırımın hesaba tanımlanması ile alakalı bir gecikme söz konusu değildir. Kurallara uygun işlem gerçekleştirildiği zaman bakiyenize yapacağınız yatırım dakikalar içerisinde hesaba tanımlanmaktadır.

Gann Markets Yorumları

Gann Markets güvenilir mi; sistem hakkında gelen en temel eleştirilerin başında kesinlikle gizli spread uygulanması gelmektedir. Spread oranı kayıt aşamasında düşük gösterilmektedir. Bu oranın düşük gösterilmesine rağmen kayıt olan yatırımcıların işlemlerinde ek masraflar çıkartılarak gizli spread uygulandığı iddia edilmektedir. Durumun aracı kurumun elde ettiği kar oranını artırdığı görülmektedir.

İşlem akışına dair bazı yavaşlıkların da söz konusu olduğu belirtilmektedir. Özellikle kullanıcıların yoğun olduğu işlem saatlerinde borsada alım satım adımlarını tamamlama aşamasında işlem talimatlarının hayata geçirilmesi ile alakalı aksaklıklar meydana gelebilmektedir. Siz de sisteme ilişkin sorunlarınızı ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri birimine iletebilirsiniz. +382 69 246 081 telefon numarası üzerinden sitenin uzmanlarına erişim hakkınız olacaktır.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir