İdol Fx Güvenilir mi

İdol Fx Güvenilir mi? Nasıl Üye Olunur Yorumları

İdol Fx güvenilir mi; forex piyasasına dahil olmak için tercihinizi bu firmadan yana kullanırsanız ara yüz bağlamında Meta trader 5 sisteminden istifade edeceksiniz. Meta Trader 5 sisteminde kişilerin nasıl alım satım yapması gerektiğine ilişkin bilgilendirmeler zaman kaybetmeden sunulan eğitimler ve seminerler ile bildirilmektedir. Sunulan eğitimlerin ücretsiz olması ve anlaşılır yapısı da sıklıkla tercih edilmesine ve memnuniyet oluşturmasına neden olmaktadır. Aracı kurum Asıc firması tarafından lisanslandırılmıştır. Her sene lisans bilgilerine ilişkin gerekli olan güncellemeler eksiksiz bir biçimde devam ettirilmektedir.

İdol Fx Nasıl Üye Olunur?

İdol Fx Güvenilir mi, yorumları; üyelik adımlarında yatırımcıların ilk adım olarak demo sistemden istifade etmesine izin verilmektedir. Demo sistem sayesinde herhangi biri ödeme olmaksızın hesabınızı açabilir ve tecrübe kazanabilirsiniz. Bu süreçte aklınıza takılan hususlar olursa anında iletişim kurabileceğiniz bir müşteri hizmetleri birimi de mevcuttur. Kullanıcıların erişim adımlarını demo hesap üzerinden tamamlaması ve sorunsuz bir biçimde tamamlanmasının hemen sonrasında, gerçek hesaba da geçiş yapılmasına imkan verilmektedir. Ayrıca farklı aracı kurumlarda açmış olduğunuz hesabınızı da İdol firmasına aktarmanıza olanak sunulur. Bu şekilde sıfırdan hesap açma gibi bir zorunluluğunuz olmayacaktır.

  • Standart hesap yeni yatırım yapmaya başlayan kişiler için uygun bir alternatif olacaktır. Aynı zamanda Gold ve VIP hesap seçeneklerinden yana da tercihinizi kullanabilirsiniz.
  • Kullanıcıların standart hesap türü üzerinden en az 100 Dolar yatırım yaparak global piyasada varlık göstermesine olanak verilmektedir. Bu hesap türünü kullanmaya başlamadan önce sitede sunulan online eğitimlerden de istifade edebilirsiniz.
  • Standart hesap türünde spread oranının 0.9 pip sınırından başladığı görülmektedir. Fakat kişilerin yaptıkları yorumlarda verilen bu sınır değerden çok daha yüksek bir spread oranı uygulandığına ilişkin yorumlar mevcuttur. aracı kurum gizli spread uygulamak ile suçlanmaktadır. Bu durum kullanıcıların nakit kazanımını azaltır.
  • Hesabınızı açarken verdiğiniz bilgilerin doğruluğunun kontrolü için aracı kurumun sizden belge talep etme hakkının olduğunu da unutmamalısınız.

İdol Fx güvenilir mi; hesap açma adımlarında ve daha sonrasındaki süreçte verilen bilgiler ve belgeler ile alakalı olarak bir güvenlik sorunu medyana gelmeyecektir. Bu bilgilerin çift kademeli şekilde korunduğu görülmektedir. Çift kademeli şekilde korunan sistemde genel güvenliğe dair aksaklık yaşanmayacaktır.

İdol Fx Yorumları

İdol Fx güvenilir mi; sistemde kişilerin sunulan finansal tavsiyelere ilişkin bazı olumsuz yorumları mevcuttur. Yapılan yorumlara göre sistemde verilen yatırım tavsiyelerinin gerçeği yansıtmadığı görülmektedir. Bunun yanı sıra para çekme adımlarında da zaman zaman ekstra prosedürler çıkarılarak kişilerin nakit çekim yapma adımının engellendiğine ilişkin de yorumlar mevcuttur. Yorumları analiz ederken kıyaslamalara gitmelisiniz. Her aracı kurum hakkında yapılan olumlu ve olumsuz yorumlar mevcuttur. Fakat avantaj ve dezavantaj konusunda kıyaslamalar yaparak ancak sistem akışına ilişkin bilgilendirme alabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir