NordFx Güvenilir mi

NordFx Güvenilir mi? Nasıl Üye Olunur Yorumları

NordFx güvenilir mi; NFX Capital VU tarafından işletilmekte olan bu sitede şuan için Türkçe dil desteği mevcut değildir. Bu nedenle kuralların okunması anlaşılması ya da piyasa işleyişi ile alakalı akıllarda soru işaretleri oluşabilmektedir. Bu aşamada kullanıcıların da talebi ile beraber ilerleyen aşamalarda Türkçe dil desteğinin sürece ekleneceği düşünülmektedir. Sistemde SPK onayı mevcut değildir. Bu onay olmadığı için kişilerin özellikle giriş adımlarında kullanmış oldukları domain adresinde değişimler söz konusu olabilir. Kullanıcıların mağdur olmamaları adına yeni alan adına ilişkin bilgilendirmeler anında yapılmaktadır.

NordFx Nasıl Üye Olunur?

NordFx Güvenilir mi, yorumları; her kullanıcının memnun kalabileceği geniş bir hesap sisteminin ve alternatif listesinin oluşturulması memnun etmektedir. Kendi önceliklerinize uygun olarak hesap türü seçim adımını tamamlayabilirsiniz.

  • Fix hesap yeni kayıt olan kişiler için verimli bir alternatif olacaktır. Üyelik adımlarına ilişkin en sık tercih edilen hesap türlerinden bir tanesidir. Fix hesap türünde en az 10 Dolar değerinde yatırım sınırına uyulması gerekmektedir. Spread oranı 2 pip üzerinden hesaplanmaktadır.
  • Pro hesap türünde en az 250 Dolar değerinde yatırım adımının tamamlanması gerekmektedir. Bu tutarın altında kalınması durumunda işlem akışı ret yanıtı alacaktır. Spread oranı 0.9 pip üzerinden başlatılmaktadır.
  • Zero hesap türünde ise en düşük yatırım tutarı 500 Dolar olarak belirlenmiştir. Profesyonel kişiler için en uygun hesap seçeneklerinden bir tanesi olacaktır.

Hesabınızı açarken sadece kendi kimlik bilgilerinizi kullanmaya da özen göstermeniz gerekmektedir. Farklı kişilerin bilgileri üzerinden işlem akışının tamamlanması mümkün değildir. Bu noktada hesap açma ve kullanım adımlarını mobile sistem üzerinden de yerine getirmenize olanak verilmektedir.

NordFx güvenilir mi; kaldıraç işlemi ile alakalı akıllarda zaman zaman soru işareti oluşabilmektedir. Fakat kazanımın artırılması için aracı kurumların genelinde sunulan bir hizmet türüdür. Bu 3 hesap türünde de 1:1000 oranında kaldıraç uygulanmasına imkan verilmektedir. Kaldıracın olası riski de büyük oranda artırdığını belirtmek gerekir.

NordFx Yorumları

NordFx güvenilir mi; alım satım adımlarında hem otomatik işlem talimatları hem de manuel işlem talimatlarının hayata geçirilmesine ilişkin gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gecikmelerin piyasada meydana gelen değer değişimlerinden istifade etme konusunda sorunları da beraberinde getirebildiği görülmektedir. Özellikle yorumların ve şikayetlerin bonus alanında da yoğunlaştığı görülüyor. Bonus olanakları aracılığı ile yatırımcıların nakit kazanım elde edememesi ve sadece marjin desteği sunulması da kullanıcılar nezdinde sıkıntı yaratabilmektedir.

NordFx Güvenilir mi; Memnun kalınmayan bir diğer nokta da verilen indikatörlerin doğruluğu ile alakalı sorun çıkmasıdır. İndikatörler dikkate alınarak yapılan yatırımların sorun ile karşılaşması durumunda da kullanıcıların şikayette bulunduğu görülmektedir. Bu noktada kişilerin erişim adımını tamamlarken her zaman risk oranını göz önünde bulundurarak işlem akışından faydalanması önerilmektedir. İşlem akışında kazanma olasılığı olduğu gibi aynı şekilde kaybetme olasılığı da mevcuttur. Site bu durumu sağma payı olarak nitelendirmektedir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir